Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2006.   #57
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

U pravu si jablane, zato sam ja sa Dejanom razmenio puno poruka upravo vezanih za ciljnu publiku. Na kraju je informacija da je namenjeno svima, pri cemu se uz svaki tekst naznacava i nivo: pocetnicki, srednji, napredni (ili kako god oni to nazovu).

Kada razmisljas o tome ko ce to da cita, sta ti se namece? Da li ce to da cita prosecan "b92-forumdzija"? Cisto sumnjam. Da li ce da cita neko "slucajno". Jos teze. Znaci citace neko koga to interesuje. Stoga ne vidim potrebu za prilagodjavanje jezika i teme prosecnom korisniku racunara. Pisemo o "development" temama, ne pisemo "Naucite Notepad za 24 casa".

Zato postoje drugi delovi Tehnopolisa koji pisu o opstijim stvarima, koje su primerenije vecem broju ljudi. Ja sam iskreno iznenadjen sto sam uopste imao i jedan komentar.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat