Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 02. 2006.   #6
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@cvele: da, otprilike si mi potvrdio ono sto sam ja pronasao na netu od informacija... tja, nista onda od subdomena...bummer...

@boccio: pominjem cloaking jer preko mod_rewrite mogu botovima da dam kakve hocu linkove, recimo www.sajt.com/download , a zivim ljudima da dam download.sajt.com, ali necu bezveze da rizikujem, ako me i ne kazne zbog cloakinga, mogu i zbog kloniranja sadrzaja...a posto je to ionako sitnica who cares...cisto mi se dopalo kao ideja...

@bojan: ne znam za taj slucaj, ali glavna stranica dobija PR delom i na osnovu inner stranica...primer su ti razni blogovi koji objave neki text koji postane popularan, i onda, iako realno svi linkuju na tu odredjenu stranu negde duboko u sajtu, ceo sajt takodje dobije na rangu (ne toliko koliko sama ta strana, ali ipak znacajan procenat..). A to je slucaj koji mene interesuje vise jer ako budem imao nesto zanimljivo to bi onda bilo na zasebnom subdomenu, i po svemu sudeci ne bi uticalo pozitivno na ostatak sajta...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 14. 02. 2006. u 18:21.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat