Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 08. 2007.   #59
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Ja uzeo N95. Bruka od telefona. Malo pre njega sam uzeo polovan N80, pa mu je nesto display tripovao (prvi i poslednji put da sam uzeo nesto polovno), ustanem jedno jutro i kupim novi telefon Koliko god da mi je bio veliki "skok" kad sam uzeo N80, 2x veci je bio prelaz sa N80 na N95 (ne govorim o $$ nego o mogucnostima i opstem utisku).

Na brzinu da preletim kroz tvoje requirements:
- ima wifi, bluetooth, ic, usb mini (kao vecina fotoaparata i sl.)
- u adresar mozes staviti sta god ti padne na pamet
- mail radi najnormalnije iz regularnog messengera (sms/mms/mail) i podrzava vise accounta, a za Gmail imas malu aplikaciju na gmail.com/app - sve preporuke
- diktafon ima, ali je limit na minut - ako ti treba vise, ima tona symbian programcica koji ce da to zakrpe nisam nikad imao potrebu da ga koristim, ali moze da sluzi svrsi i jako je dobar kvalitet snimka
- kalkulator ima, ofskroz. nista spektakularno, taman koliko treba.
- clock ima advanced alarme (weekly, dailu, ovo-ono), a u kombinaciji sa kalendarom dobijes sve sto ce da ti treba ikad
- telefon ima )
- Ima dosta veci ekran u odnosu na n73, n80, itd, mozes i fontove da picnes na large (ja drzim na small i nije necitko, medium je default)

Mislim da mogucnosti N95 vrede tih para ako ces koristiti bar nesto od njih (560e u NS, nisam nasao jeftinije, u BG je valjda 520).

Generalno, telefon koji sigurno neces zameniti "i-ha" godina. Ima sve sto ti treba i sto ce ti zatrebati od "modernog" telefona: wifi, surf (normalan browser), acrobat reader, quickoffice, muzika, gps, fotoaparat (5Mpix, autofocus, bla bla... vise nego dobar replacement za situacije kad nemas "pravi")... i stotinu drugih vragova - ono sto sad kao ne koristis . Plus sto je brzi od bilo kog Nxx modela koji sam imao prilike da cackam, sve naprosto leti.

...i, da, sve sto bi ti moglo zatrebati a da nema na telefonu - postoji more aplikacija za Symbian. Ja imam samo Gmail i Agile Messenger, stvarno nemam potrebu za bilo cim drugim.
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain

Poslednja izmena od BrainDamage : 26. 08. 2007. u 17:40.
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat