Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 11. 2008.   #157
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Unhappy

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
Naravno kao i svaki heroj na početku kampanje imam neke artifakte (dobre ideje)
Vrlo je loša ideja da na istom sajtu imaš materijale posvećene SPC i Druni.
"Don't mix grandmothers and frogs" - Vuk Drašković
Mislim da je vreme "Ponešto o ponečemu portala" prošlo sa velikim krahom prvobitnih dot com kompanija krajem devedesetih.

Ako nisi sposoban da u jednoj prostoproširenoj rečenici iskažeš kome se i sa čime tvoj sajt obraća u problemu si. Ako ta rečenica glasi "Moj sajte obraćaš svima koji znaju srpski i korist internet" - u teškom si problemu.

Što se tiče tvojih skills, ne sumljam da ih imaš ali uvek je lepo pročitati još po nešto, makar da čovek pogleda stvar iz drugog ugla. Pokojni Biznisblog -"Kralj niše"

Pošto sam veliki zagovornik "No Bull****" filozofije objasniću ti na primeru. Od sredine 2003. do februara 2007. uređivao sam e magazin koji je po istraživanjima Strategic marketinga u 2005. i 2006. bi najčitaniji poslovnim magazin u Srbiji. Ona rečenica koju sam ti pomenuo je glasila "Pravimo magazin namenjen preduzetnicima i onima koji bi to želeli da postanu čiji će glavni sadržaji biti iskustva ljudi koji su uspeli u poslu i koji stvari o kojima pišu svakodnevno rade". Kad se od toga odstupilo, godinu dana posle mog odlaska, magazin je propao i ugašen.

Respect za hrabrost i želju za ulazaku online biznis ali pamet u glavu!
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat