Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 04. 2006.   #9
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

^

Citat:
Originalno napisao S_Kid
Kada se ode na biznis paket, u zaglavlju se otvara flash sa narandzastim nebom, a kad odes na extra prikazuje se plavo nebo...
inace, vidis, vec sam razmisljao o toj varijanti, naravno u ispravnom medjusobnom odnosu... samo onda bi sajt dobio na monotonosti, znas, isti backg za istu stranicu = klasika... // slobodno me demantujte

evo, upravo sada sam se dohvatio flasha, pisem neku scripticu za pahulje snega... lepo ce da ispadne imam vec od ranije i [flashiranu] kisu, ali neznam gde taj detalj da ukompunujen na sajtu... // da ne preceram pa da sajt ispadne preterano "sarenolik"

inace, sta mislite da ukompunujem audio/mp3 u flash deo? imam vec duze vreme neku ambientalnu muziku od mog komse dva sprata iznad, stvarno prelepi "zvukovi", steta da se ne iskoriste...

naravno, ne mislim da muzika krece samo po sebi [to bi ubilo osnovni princip "laganog" sajta za ucitavanje], vec "ono", neka opcijica sa funkcijom da na click se pokrece novi/java prozor... nesto kao mp3 dj? inace osnovu rada vec imam na live-art verziji r.d.-a.. poenta je iseci veoma mali zvuk do nekoh 5sec, ponoviti ga nekih 4-5 puta, i onda ubaciti prelaz i sve nanono... tako se dobije ne-monoton zvuk od nekih 30-40s za svega 40-50kb

// jednina mana je rad u sondforgu koji nikako da exportije "cist" zvuk, uvek ubaci prazne delove na pocetku i kraju zvuka, i onda muke nastaju da se sve to lepo uklopi u flashu, ali to sada vec izlazi iz okvira teme //

inace, ako vam "padne" na pamet neka zanimljiva idaja, slobodno je bacite na razmatranje
flash_back je offline   Odgovorite uz citat