Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 03. 2006.   #6
Blood
Boban Karišik
Expert
 
Avatar Blood
 
Datum učlanjenja: 05.11.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 556
Hvala: 36
186 "Hvala" u 21 poruka
Blood is on a distinguished roadBlood is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Blood
Default

Naveo je mnogo razloga, uglavnom je bio neprijatan. Sajt sam radio ispod cene, da ucinim prijatelju(jer mi je prijatelj jako jako dobar), na tom forumu je neko prokomentarisao "ako si uzeo dosta para, cuti i uzivaj" gde sam ja rekao da sam uradio za jako malo para, sto je klijent shvatio kao uvredu. Isto tako je rekao da su mu njegovi prijatelji rekli da je sajt ocajan i da mu je stari mnogo bolji, tako da je i to jedan od razloga, a glavni razlog je zato sto je site ispljuvan na tom forumu! Ja nisam hteo da ulazim u detalje u raspravi sa njim, jer ja do danas nisam uopste razgovarao o sajtu sa njim vec sa mojim prijateljem-sve je islo preko njega...

evo cele price:
mene zove prijatelj i kaze da njegovom prijatelju treba site da se uradi i da zeli da mu ja to radim ali da nema mnogo para! ja reko nema veze ucinicu mu ispod cene! i tu se to zavrsilo. Posle nekoliko dana, opet me zove prijatelj i da mi adresu njegovog sadasnjeg sajta i kaze da odatle izvucem informacije i materijal i da napravim nesto. Ja to uradim, izvucem informacije za naslovnu stranu nacrtam u PS-u dizajn i posaljem na uvid! Prijatelj mi forwarduje mail od klijenta gde on kaze kako mu se svidja i da idemo sa tim dizajnom! posle 7-8 dana dobijem polovican materijal i od toga napravim site i postujem na forum i ujedno posaljem link klijentu, tj prijatelju, dobijem deo para i zatrazim ostatak materijala, da bi danas dobio ovak odgovor!

Sta se desilo-desilo se, to mi je nauk za ubuduce! Od sada ugovor, pa neka se klijent predomislja koliko god hoce!

Poslednja izmena od Blood : 05. 03. 2006. u 14:30.
Blood je offline   Odgovorite uz citat