Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2009.   #34
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Evo da i ja malo komentarisem na temu...

Na zalost jedan mladi zivot je izgubljen. To sada niko ne moze da promeni i nepotrebno je dizati bilo kakvu halabuku oko toga. Verujem da njenim roditeljima najmanje sada treba da ih neko podseca da su mozda i oni mogli da ucne vise.

Konkretno ono sto meni bode oci su upravo situacije gde niko ne preuzima odgovornost. Ministar otisao u kanadu (boli njega ...), lekari falsifikuju dokumentaciju, i da ne nabrajam sta je sve josh u pitanju...

Na zalost to nije samo u lekarsoj struci... Takve situacije se desavaju svuda. Ali nikako ne mogu da shvatim, kako to da smo kao nacija duhovno zaostali... Poceli smo da razmisljamo u fazonu gledaj samo svoje dupe a ostale ko je...

Ako traljavo radish svoj posao prihvati odgovornost za sranje koje napravish. Opet ljudi nisu masine pa da ne grese, svako pravi greske, poenta je samo da ucimo na njima i da se trudimo da se takve stvari ne desavaju vise...

U srbiji kao da vlada neki sindrom, zajebo sam stvar, pravicu se lud i reci da je neko drugi zajebo...

Mislim da su majmuni imaju razvijeniju kolektivnu svest od ljudi ovde. Da smo iole normalni, onaj ko je napravio gresku, ustao bi i prihvatio odgovornost... ne bi bilo potrebno da se dize hajka...
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat