Tema: putShare.com
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 07. 2009.   #8
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

Hvala na prvim komentarima.

@Peca - treba vise od jednog servera i na vise lokacija...da ne sirim pricu dalje...

@nixa - treba da se "tuce" sa brdo postojecih ali poznato je da ovakvi servisi imaju oko 15-20% svetske - dnevne posete a to su milioni korisnika - 200.000 da svaki dan koristi neki servis, malo li je? - od tih neka uplati 1/3 premium nalog, svakog meseca, i jos 1/9 da uplati SMS-om samo download - sta mislis?

@razno - dodaj.rs je identican servis ali nije isti. Pored odredjenih ogranicenja u extenzijama, manjeg prostora...ima jos brdo stvari koje su kod nas potpuno drugacije. Pored toga, najbitnija stvar, taj servis radi samo u Srbiji, nisam probao, ali mogu da se kladim da neko van Srbije ne moze da dowlnoaduje sa tog servisa, a nase trziste je ceo svet i ne postoje nikakva ogranicenja u smislu extenzija. Taj servis je koliko sam ja razumeo predvidjen vise za forume da bi se cuvali mali fajlovi i slike sto kod nas nije slucaj. Kod nas neces moci na sajtu direkno nista da pregledas sto na dodaj.rs mozes.
-Izvinjavam se konkurenciji sto direktno uporedjujem.

Po prvim statistikama najvise se ovih dana servis koristio u Mexiku i Indiji. Videcemo kako ce se stvari dalje razvijati.
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs

Poslednja izmena od webgazda : 20. 07. 2009. u 17:40.
webgazda je offline   Odgovorite uz citat