Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 09. 2010.   #10
rex
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 30.12.2005
Poruke: 54
Hvala: 5
2 "Hvala" u 2 poruka
rex is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
@rex: ne znam da li je neko stvarno dolazio, u rešenju piše da je "uvidom na terenu 18.08 ... " pa pretpostavljam da je dolazio - nije mi niko kucao na vrata.

Ja sam uradio sve "po PS-u", nisam ništa muvao ili bilo šta slično (kao borac protiv korupcije bilo koje vrste odbijam da "muvam" bilo šta čak i kada sam ja lično u pitanju) - kaže "može da se uloži žalba", ja uložio žalbu i dobio ovo rešenje. Niti imam neku vezu ni bilo šta slično, knjigovođa je sastavila žalbu i poslala, i to je sve što mogu da ti kažem.
Potpuno mi je jasno da nisi nista muvao. Nisam siguran sta bi mogao uopste da smuvas, skines natpise i ulozis zalbu. Nisi ni prvi za koga znam da je podnosio zalbu i kome je resenjem ukinuto placanje.

Ono sto me zanima je:

Da li ti stvarno nemas istaknut nikakav naziv firme (na postanskom sanduzetu, vratima stana ili poslovnog prostora) ?

I da li su zbog ove cinjenice moguci problemi tipa:

Da li znas sta se desava u slucaju da inspekcija dodje u kontrolu i ne moze da locira firmu? Ili u slucaju da ti iz poreskog posalju neki dopis koji im se vrati jer na postanskom sanducetu nije bilo ime firme?
rex je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" rex za poruku: