Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 08. 2008.   #5
Milija Veljovic
član
Certified
 
Avatar Milija Veljovic
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Poruke: 96
Hvala: 76
4 "Hvala" u 4 poruka
Milija Veljovic is on a distinguished road
Talking

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Koliko se ja sećam, osim ako ne doktoriraš, fakultet bi trebao da završiš do 22-23. najkasnije. Ako pored studiranja nisi ništa radio da se izdržavaš, onda je završavanje fakulteta u 27. godini veliki minus, zar ne?
Ili "doktoriras" medicinu, veterinu, stomatologiju, pa sve da si Mrkonjic ne mozes pre roka (toliko). Ali oni su posebna prica. Kao i reforma obrazovanja.
A lupio sam 27 godina, nema opravdanja da nemas neko iskustvo ni sa 22, 23 godine. Jos ako na vreme shvatis da nije neka konkurencija, stvarno nema nekog smislenog izgovora opsteg tipa. Malo nas, tj. "krupno je sito". Kad god mi se desi da (na trenutak sada samo) ipak, zazalim sto sam se rodio ovde, samo se setim Kineza Kod njih ce jedino visoki partijski(drzavni) funkcioneri moci da prisustvuju na dva dogadjaja na Olimpijadi . I to mozda.
Sto bi rekao M Vidojkovic:" Svakog jutra kad se probudim, dok se umivam kazem sebi - Ivica Dachic, Ministar Policije, Ivica Dachic, Ministar Policije!!! - i vec ti je bolje", Sve je moguce ( metaforicki naravno, nemam takve ambicije )
Milija Veljovic je offline   Odgovorite uz citat