Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2007.   #110
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Mungos nikada nije dobio nikakav novac niti bilo kakvu drugu korist vezanu za ovaj portal.
Onda stvarno mora da je veliki ... najveci ljubitelj coca-cole koga sam u zivotu upoznao.

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Sa druge strane izlozen je neumerenim (ako znate kako kompanije funkcionisu i komicnim - primer "kupovina pola golfa") kritikama i ostao pri svom stavu, sto veoma cenim.
Nisam upoznat sa gore pomenutim kritikama i izvinjavam se Marku ako je ovo zvucalo na bilo koji nacin kao neko javno prozivanje. Marka izuzetno postujem, slobodno mogu da kazem i gotivim (uzivao sam u njegovom predavanju u Nisu), i poslednje sto sam imao na umu bilo je da ga nesto online stavljam na stub srama. Dakle, bio sam 100% siguran da i Marko ucestvuje u placenoj kampanji, i moj savet (prethodni post) je bio da malo spusti loptu u takvim slucajevima, posto su reci hvale za gore pomenuti sajt (pre svega mislim na invitation mail) ipak imho bile neprimerene za kvalitet i znacaj istog.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline