Tema: videoboom
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2007.   #3
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Cinjenica je da je ovo jedini obrazovni webinar koji vodi jedna domaca firma (ne racunam korporativne webinare koje vode neke strane firme za domaca predstavnistva), imaju dobar kvalitet koji ce vam isto reci i oni koji su slusali neki od webinara ili seminara. Predavaci su potvrdjeni strucnjaci iz prakse a ne samo iz akademske sfere. Trebalo bi ovakve inicijative podrzati jer je ovo praktican primer kako Internet moze da bude iskoriscen u korisne svrhe, a pritom da bude ekonomican nacin sticanja znanja.

U kom smislu spameri? Koliko znam, info mejlovi se salju samo putem njihovog newslettera i Ekapije a clanovi na newsletteru su stavljeni na listu nakon upoznavanja, dobijanja vizit karte. U svakom newsletter-u ima tekst da u slucaju da je greskom mejl stigao do clana da ih kontaktiraju za odjavu. Isti princip oko gradjenja newsletter-a ima i Guy Kawasaki, takve savete je i dao.

Ukoliko ima neko sa foruma koji prima i dalje info mejlove a pritom je zatrazio da bude skinut sa liste, slobodno moze da mi posalje privatnu poruku i ja cu proslediti i bicete odjavljeni sa liste.

Citat:
Originalno napisao EDGE newsletter
Ukoliko smatrate da je ovaj mail greskom stigao do Vas, izvinjavamo se i molimo Vas da nas obavestite kako bismo Vas odjavili sa mailing liste za strucna usavrsavanja koja budemo organizovali.
Napomena: Pored predavanja na webinaru, savetujem drugara koji vodi webinare i seminare u vezi sa Internet promocijom.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 23. 05. 2007. u 09:18.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat