Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2006.   #19
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao caboom
slazem se sa ilijom, salio sam se za kawasaki-a, u sustini bi bilo bolje da uradis to postepeno nego da bude mnogo lozenja oko svega i na kraju ispadne mlako gde ce se svi medjusobno tapsati po ramenu kako je ispalo bas strava. sa druge strane mislim da ovu "zemlju" ceka jos bar 1-2 godine veoma ozbiljnog rada na konkretnim proizvodima da bi ostavili bilo kakav utisak na takav kalibar predavaca osim da "imamo super klopu i strava ribe" posto je to secanje koje veoma brzo bledi kod njih, a mislim da je to ipak veoma znacajno. anyway, just my $0.02.
Drago mi je sto vidim vrlo zanimljive odgovore i savete, zaista. Mislim da je ovo topic kada se prakticno sa svima slazem . Ali zato je ovo i izazov a ja volim izazove . Ovo je jedan od onih prakticnih nacina da se brendira Srbija i u drugim sferama a ne samo u "imamo super klopu i strava ribe" domenu .

Ovo ce pre svega biti regionalna konferencija sa nekoliko zvucnijih imena koji bi trebalo da doprinesu da dodju i oni koji nisu iz regije.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat