Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 05. 2008.   #13
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Misha Pogledajte poruku
Bas to i hocu ... neku dobru online aplikaciju koju prati widget/gadget preko kog vidis status i radis osnovne radnje. Jos ako bi se integrisalo sa iCal-om, milina.
iCalendar je standard i većina appova ga poržava u ovoj ili onoj meri (zavisno od feature seta aplikacije i vremena koje je ekipa uložila u podršku). Koliko sam ja upoznat, sva rešenja nudi samo read-only sinhronizaciju. Ne možeš da pomeraš stvari u iCalu, a da izmene budu preslikane u app. Ako neko zna app koji nudi i read i write recite, zanima me kako su rešili celu stvar.

Što se ekosistema tiče, Basecamp ima jedan od najjačih. Gomile dodatnih servisa, appova i widgeta su dostupne. Razlog je delimično u tome što oni namerno drže feature set ograničenim pa se isti dodaju spolja, a ne kroz aplikaciju.

Citat:
Originalno napisao Misha Pogledajte poruku
pa dobro ... mozda bi bilo bas pametno napisati nesto dobro a free posto u svetu project menagmenta izgleda trenutno tako neceg nema
Samo napred. Ja sam već umoram od tih "trebalo bi" i "oseća se potreba za dobrim, besplatnim project management alatom" priča i biću jako happy kada neko napokon sedne i napravi nešto takvo. Onda ćemo lepo da napravimo importer, bidujemo za ime tog proizovda na AdWords i nudimo 30% popusta za switchere

Poslednja izmena od Ilija Studen : 11. 05. 2008. u 09:43.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat