Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2010.   #39
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

^ Ok je sto si napisao, generalno se slazem, nemam ja nista znacanije drugacije misljenje u tom pogledu. Za svaki biznis, pa i za Internet biznis kod nas su potrebne investicije i sve vise ce biti potrebno a sve manje entuzijazam. Ja nisam pricao za to za moj slucaj jer ja imam tu prednost sto jeste delimicno moj projekat ali nisam bio sam u tome od starta iako je vrlo brzo sajt postao krajnje nezavistan, barem kada je rec o finansijskom delu u tehnickom ne. Ja sam pricao vise za one koji pocinju. Ali generalno, treba pokusavati, ne treba traziti opravdanja, nadje se dobra nisa i sa dobrom strategijom se moze uspeti.

Pogotovo se slazem da se mora gledati dalje od banera i prikaza, ja npr. to vec davno radim i nudim oglasivacima i agencijama, malo ko to prepoznaje ili nece da prepozna kao korisno a oni koji probaju budu zadovoljni. Vrlo je moguce da je prva kampanja sa besplatnim virtuelnim poklonima kod nas bas krenula na Karikama a imam u ponudi neke stvari koje tehnicke nisu dostupne/moguce oglasivacima ni na FB a neke su teze dostupne. Kao sto si napisao - i nedostatak je i prednost sto sam u istom biznisu kao FB ali se trudim da se diferenciram na razne nacine.

Story je posecen sajt i ima dobar brend ali i to je specificna situacija, jer je jaka medijska grupa iza sajta, pojavljuju se akcije i na TV-u. Bio bi jos veci uspeh da je to pokrenuto od strane nezavisnih pojedinaca ali pozdravljam svaki razvoj sadrzaja domacem Internetu. Dobro je sto AM zna da prepoznaje Internet kao medij sto se pokazalo i u Hrvatskoj sa akvizicijom Croportala itd.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 23. 10. 2010. u 21:41.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat