Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2006.   #35
Dejan Topalovic
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.02.2006
Lokacija: Wien, Austria
Poruke: 304
Hvala: 121
47 "Hvala" u 26 poruka
Dejan Topalovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dejan Topalovic
Default

Citat:
Originalno napisao Aleksandar.Ilic
Dobro i kad ce te bre da resite problem sa vremenom. Iskreno ja sam vec jako isfrustriran time i nervira me uzasno. Pre par minuta sam postovao komentar (meni je bilo 19:52) a tamo pise da sam objavio u 23:47. Totalno je nebulozno. I znate za taj problem vec nekolko dana i niko se nije potrudio da to ispravi.

1) Vreme je totalno otkaceno
2) ne rade mi SEO linkovi
3) mogu da izvucem emailove SVIH korisnika (ne pogledah danas da li ste ovo resili)

Nemoj samo da mi odgovoris da vas tim trenutno radi na problemima i da ce da ga resi u najskorijem vremenu. Ako nemate ljude koji znaju da rade, to nije problem. Zaposlite nekog da vam to resi.
Znaci niste ni prvi koju su pokrenuli blog comunity, niste nista extra, ipak zelimo da vam nekako pomognemo. Cak sam i ja resio da svoj blog pokrenem bas kod vas, a ne na mojblog ili na blogoye-u.
Tako da, ispravite ove bagove prvo.
Eh, eh ... A kad se nesto slicno zahtjeva na ES-u, treba cekati preko nekoliko dana da se neko oglasi u vezi toga, a kamoli da nesto uradi po tom i slicnim pitanjima...

Nego, sto ne bi i ES zaposlio nekog da ispravlja bagove i sl.?

U vezi blog.co.yu mogu samo da kazem da je jako nedovrsen i da sam takodje kao i boccio 5-6 minuta u razmaku po 20-ak sekundi uzaludno klikao na ono "Kreiraj korisnika...".
Dizajn mi se ne svidja, sve je nekako aljkavo uradjeno...

No, nadam se da ce vremenom autori dati sve od sebe i napraviti kvalitetnu blog lokaciju.
__________________
Blog: Baze podataka
------------------------
Oracle OCP DBA
Oracle OCE SQL Expert
Oracle OCP Developer
Certified MySQL DBA
Dejan Topalovic je offline   Odgovorite uz citat