Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 09. 2007.   #7
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja hostujem kod njih, prvo sajtove a kasnije sam prešao i na dedicated server. Generalno nisam imao problema sa njim sve do pre nedelju dana kada je support žešće zabrljao pa Naslovi nisu radili 3-4 dana. Priča je malo duža, pa ću to verovatno ostaviti za neki blog.

Elem, izuzev toga, na LP sve funkcioniše OK za Linux hosting. Na shared hostingu dobijas CPanel preko koga možeš da administriraš sve u vezi tvog domena. Sa mrežom, brzinom i sl. zaista nikada nije bilo problema. I support je manje-više bio OK i ažuran sve do ovog poslednjeg slučaja, i to se odnosi na dedicated support, support za shared hosting je uvek bio OK ako me sećanje ne vara.

Što se hosting affiliate servisa tiče, tu nemam neka pozitivna iskustva ni sa jednim servisom, tj. ono staviš njihov baner na sajt pa dobiješ % ako se neko preko tebe prijavi retko daje rezultate, verovatno specijalizovani hosting review sajtovi mogu nešto da naprave, ali ja ne.

Mislim da je za tebe, kao web dizajnera, bolje da uzmeš neki reseller account kod LP ili nekog drugog pa da sam prodaješ hosting uslugu svojim klijentima nego da radiš kao affiliate. Na duže staze je isplatljivije ako te ne mrzi sa time da se smaraš, dobijaš još jedan dodatni izvor zarade, ne veliki ali konstantan.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat