Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 12. 2007.   #88
Nikola Vavic
Scarface
Qualified
 
Avatar Nikola Vavic
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Lokacija: Karaburma
Poruke: 185
Hvala: 29
4 "Hvala" u 2 poruka
Nikola Vavic is on a distinguished road
Default

Važno je da posao cveta i da su ljudi prepoznali potencijal i poverenje koji im nudimo. Drago mi je što nisu pali pod ničiji uticaj.

Za ova 2-3 dana probe, dobili smo 7-8 plaćenih prijava i naravno duplo više predloga za saradnju pa vi izračunajte koliko smo dobri u beti

@Zira: Koliko sam ja ovako [irony]mlad i neiskusan[/irony] upućen u pisanje press-a, kao datum se navodi onaj kada želite da ga mediji objave. Ako je bio pre nedelju dana i ja ga novinarima ponudim tada kakva je korist od toga ako servis i nije počeo sa radom.

Kao što sam rekao, tek je beta verzija ili neka gamma, ko će ga znati, i press će "stupiti na snagu" tek 15. kada počnemo sa radom. I hvala puno na savetu ali naša parola je "mislite o tome".

I samo mali gratis za kraj, to je trebalo da piše kao moja izjava sa skupa na otvaranju prošle nedelje, pa mi je jedan iskusni čovek sa ovog foruma (ako želi neka se javi) savetovao da se ne pravi firma na hejtu i poslušao sam ga, međutim, pošto ste zapeli, napisaću ovde:

Citat:
Možete da nas mrzite ili volite, ali mi ćemo napraviti servis koji će finansijski mnogo pomoći i oglašivačima i webmasterima, i zato znajte da smo na Vaše emocije prema nama, potpuno ravnodušni."
ps. zira, onaj irony tag se nije odnosio na Vas.

Poslednja izmena od Nikola Vavic : 12. 12. 2007. u 21:51.
Nikola Vavic je offline   Odgovorite uz citat