Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 07. 2012.   #6
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

Ja sam korisnik laptopova T serije ima tome mozda i decenija. U firmi nesto manje (ThinkCenter linija desktop-a).
Kako je nova generacija T-a izlazila, ja kupovao. i nisam zadovoljan, vec prezadovoljan!

I pored kupovine od strane Lenova, kvalitet proslavljenih ThinkPad i u desktop varijanti ThinkCentre serija je ostao na veoma visokom nivou.
Uz dodatak nove Lenovo EDGE platforme koja je nesto izmedju suve skupoce, konzervativnog dizajna, besprekornog i beskompromisnog kvaliteta T serije i da kazem svih ostalih serija okrenutih kucnim korisnicima.
Zeni sam poklonio pre godinu i po dana jedan prelepi EDGE 13.3", i to je SUPER racunar za prihvatljivu sumu novca.

I danas je LENOVO (neko i dalje dodaje ono IBM), tvrdim, sa T serijom ubdeljivi broj jedan.
Jednostavno, kad jednom sednete ispred tastature T serije koji god da je model u pitanu, nakon toga sta god da probate da koristite - 'nije to to'.

ALi, uvek postoji ono ALI, Lenovo u Srbiji nije vise na onom nivo na kome je bio nekada, ali necu ulaziti u detalje jer mi to profesija kojom se bavim ne dozvoljava.

Reci cu samo da je firma na cijem sam celu do pre 3-5 godina vrlo uspesno i sa zadovoljstvom prodavala kompletnu gamu tada IBM/Lenovo proizvoda, počev od serverskih rešenja, preko desktop računara, laptopova T serije, pa do tada najnizeg segmenta, čini mi se N serije.
Kažem to je tada bilo, sada mogu samo reći - ne, hvala, bez da ulazim u detalje.

Naravno, iza svake svoje rečenice koju sam ovde napisao stojim sa čvrstim materjalnim argumentima koje ne bih ovde iznosio.

I još - onog dana kada Leneovo u Srbiji ponovo bude bar ono što je Lenovo nekad kroz recimo MSAN bio u Hrvatskoj i kada se promeni kadrovska i sva ostala politika Lenovo Srbja, opet kažem - vezano za Srbiju: vrlo rado ću se ponovo prihvatiti Lenovo brenda, i raditi ga sa velikim zadovoljstvom.


Sta sada koristim?
ASUS.
Daleko je to od kvaliteta T serije,
ali cena, kvalitet izrade, podrska, ozbiljnost lokalne (u Srbiji) kancelarije, nacin na koji se vode partneri, briga za zadovoljstvo i maksimalno izlazenje u susret krajnjem korisniku, naravno preko distributera i retailer-a na kraju lanca mi trenutno daju za pravo da kazem da je u Srbiji kupovina ASUS-a u bilo kojoj kategoriji - PUN POGDAK.

Naravno, ovo je samo moje iskustvo - kako sa strane retailer-a, tako i sa strane korisnika, i prenosim vam samo svoje subjektivno misljenje.
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com

Poslednja izmena od stecko : 11. 07. 2012. u 19:27.
stecko je offline   Odgovorite uz citat