Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 12. 2010.   #14
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@SinishaS: ma ok, nebitno, nije mi bila namera da te prozivam, samo se malo zezamo..

nego, nije poenta u tome da mi razumemo zasto vi pravite greske, znam ja da je to sve komplikovano, ali nema potrebe da nama dajes neka opravdanja... vasa se firma blamira, to smeta vama i vasem poslu, i u tom smislu je ovo bila naprosto dobronamerna kritika, da obratite paznju na te stvari, jer je to bitno...

copy je najbitnija stavka, bitnija od dizajna, od programiranja, od svega... sve ostalo moze da bude i ovako i onako, dobar text i proizvodi ce da izvuku stvar... ali ako je copy los, onda nema spasa, sve drugo izgleda neozbiljno automatski...

tebi svaka cast na tvom srpskom, bolji je od mog makedonskog sigurno, ali ako vec necete da imate profi copywritere odavde (sto i nije tako skupo) trebalo bi bar da unajmite jednu profesorku srpskog, ima ih nezaposlenih koliko volis, pa nek vam odradi lekturu promo textova koji se salju... sigurno ce isplatiti svaku ulozenu paru u gradjenju pozitivnog brenda..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 16. 12. 2010. u 04:24.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat