Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 11. 2006.   #74
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao zira
Ako ce ziri imati oko 20 clanova, ja mislim da covjek (SNP) koji je pokrenuo ovu ideju treba da bude ukljucen.
Po meni je on totalno nekompetentan da bude u žiriju, po bilo kom osnovu.

Ja sam sa jednog foruma otišao jer su nekompetentni ljudi promovisani u moderatore zato što je njegov tata dao pare za hardware, ili zato što se druži privatno sa vlasnikom foruma, ja to ne želim ovde pa makar i ne bude ništa od ove nagrade. Eto toliko mi je stalo do toga.

Koji "teret" će da ima nagrada profesionalnog žirija ako u žiriju ne "sede" samo profesionalci? Opet kažem, nemanja može da se ljuti koliko hoće - ja govorim otvoreno šta mislim.

Ja neću da budem član tog žirija jer sam administrator ovog foruma pa ne želim da me bilo ko optuži da sam "gurao" neku prijavu gore ili dole.

hvala noviKorisnik što radiš moj posao, ja sam očigledno samo "proleteo" kroz temu i nisam video sve dobro.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat