Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 05. 2009.   #1
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default DPT Security Day

Zdravo svima,

U saradnji sa kompanijom "Network Security Solutions", zeleo bih da organizujem jednu prezentaciju/predavanje u vezi sa web sigurnoscu a sve to za ekipu sa DPTa.

Sve je zamisljeno tako da dodjete na lokaciju u Beogradu, i uz opustenu atmosferu prvo odslusamo predavanje o najcescim propustima u web aplikacijama, realnim primerima, resavanju istih a posle bi nastavili diskusiju u pravcu koju je vama interesantan.

Predavanje bih odrzao ja uz pomoc kolege Dejana Levaje koji vazi za jednog od najboljih security experata sa ovih prostora.

Ulaz bi bio besplatan za sve, samo se morate najaviti pre zbog organizacije prostora. Mada ce verovatno sve biti odrzano u Decanskoj ulici.

Da li vam ovo zvuci zanimljivo ?

Imam par pitanja kako bi sve ovo organizovali maximalno lagodno za sve:

1. Da li vam vise odgovora vikend ili radni dan ?
2. Koje vreme vam odgovara (prepodne, popodne, uvece) ?
3. Da li mislite da je bolje ovo organizovati u manjim (do 10 ljudi) ili vecim grupama ?
4. Da li se ograniciti samo na web security ili zelite da cujete i o drugim oblastima ?
5. Da li sam nesto propustio ?


Hvala svima na odgovorima,
Ivan
Ivan je offline   Odgovorite uz citat
13 članova zahvaljuje Ivan za poruku: