Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 03. 2010.   #12
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao rex Pogledajte poruku
Koju intezinu karticu koristis za online placanje hostinga, registracije domena, softvera, online marketinga i sl ?

Sta ti najvise smeta (cime si najvise nezadovoljan) u poslovanju sa bankom?
Visa Business Electron koju dobijaš skoro po defaultu (meni su za DOO odmah dali nisam ni tražio, dok sam bio preduzetnik podnosio sam zahtev) može da se veže za namenski devizni račun i fercera i za plaćanja putem Interneta. Ne baš svuda, ali radi. Konkretno ThePlanet radi, GoDaddy radi. iWeb hosting recimo neće...

Šta me najviše nervira kod Inteze?! Dranje prilikom realizacije ino čekova po osnovu troškova "korespodentske banke" kada se ček realizuje na pravno lice/preduzetnika. Dakle ako će ti ino prilivi da ti budu neki AdSense ili affiliate čekovi, traži drugu banku.

@dinke Visa Business Electron ko i svaka druga, ako radi na netu, sigurno će raditi i na POS terminalu ili bankomatu negde u inostranstvu. Samo dobro proveri pre nego kreneš na put da li je sve vezano OK. Mislim da je i Moreno imao isti problem kao i ja, barem po onom što smo twitovali. Otvore ti namenski račun za VISA electron karticu a zaborave da ga vežu za karticu.

Poslednja izmena od mileusna : 25. 03. 2010. u 19:09.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat