Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 12. 2010.   #677
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Pozdrav ljudi, evo i nas...malo smo se upoznavali sa decom prethodnih dana, pokusavali da se nagledamo svega onoga sto smo se uzeleli prethodnih 10 meseci pa nije bilo vremena da se javimo i pre svega zahvalimo na podrsci koju ste svo to vreme pruzali i nama i nasim porodicama. Hvala do neba, ne verujem da iko moze da shvati koliko sve to znaci pogotovo kad dolazi od ljudi koji su ti kolege i koji su verovatno jedini u zemlji koji shvataju za sta smo uopste optuzeni. Nadam se da niko od vas nikad nece biti u slicnoj situaciji.

Kapiram da ima milion stvari koje treba reci i koje vas zanimaju, a opet u ovom trenutku nisam siguran ni sta smem vise da napisem da se ne bi podvelo po komentarisanje sudskog postupka. Kog su zmije ujedale...Ono sto je najbitnije u ovom trenutku je da smo napolju, sa svojima. Sad nam ostaje da sacekamo resenje na zalbu na resenje o ukidanju pritvora koje je tuzilastvo podnelo ili ce podneti narednih dana, pa da se konacno opustimo i nastavimo sa zivotom.

Optuznicu ste pretpostavljam videli i siguran sam da ljudima koji su se ikad bavili affiliate marketingom i zaradjivali od toga ne treba puno objasnjavati. Kapiram sumnje koje su iznosene na pocetku dok se nije znalo za sta smo konkretno optuzeni (iako u tom trenutku nismo ni bili optuzeni, vec tek 6 meseci kasnije) vec samo osumnjiceni, posto mi je potpuno jasno da bi malo ko poverovao da je u pitanju java. Nismo ni Dusan ni ja u prvih 20-ak dana. Otprilike nam je toliko trebalo da shvatimo kako funkcionise srpski pravni sistem. Posle toga se sve svelo na cekanje da im dosadi. Nadajmo se da im je konacno dosadilo.

Sto se tice daljeg pisanja i nekih detalja, niti znam odakle da krenem niti sta smem da pisem u ovom trenutku a da se ne izlozim opasnosti. Ono sto verujem da mogu reci je da smo konacno dosli do onoga cemu smo tezili od pocetka a to je da u normalnom postupku dokazemo svoju nevinost u koju smo apsolutno ubedjeni. Sledece rociste nam je zakazano za 29.12., tj sledecu sredu. U pitanje je rociste na kome bi trebalo da se utvrdi poreklo imovine koju su privremeno oduzeli, a zatim 23.2. je sledece rociste po optuznici.

Jos jednom veliko hvala svima. Tu cu biti sutra da odgovorim na pitanja ako ih bude bilo. Poz.
djoca je offline   Odgovorite uz citat
46 članova zahvaljuje djoca za poruku: