Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2009.   #67
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Dedice, preterujes, namera mi uopste nije da vredjam i da se sprdam s ovim ljudima na forumu, al dobro to je tvoje vidjenje dela foruma gde ja pisem.
Ko danas nudi nesto dzabe, rascisti to sa sobom, mislim da tu gresis?
Zapitaj se i ovo da nije bilo reci i zanimljive brojcice (5,6000 evra) u mom prvom postu, mislis li da bi se neko javio da za DZ nudi neku uslugu i da bi bilo ovoliko komentara?
Naravno da ne, bilo bi par odgovora i to je to. Al kad ljudi vide da se nude tolike pare svi se primaju ko voda u sundjer.
Mislim da tu ne gresim i da ce te se sloziti samnom!
Pare uopste nisu imaginarne, pare su u banci jos uvek, al dobro necu sad vise o parama jer unose, ocigledno, pometnju u konverzaciji.
Zasto si siguran da nemam predstavu? Covek ne moze sve da zna, pa je ovo bila prilika da naucim i ja nesto.
Ko ti kaze da nisam pogledao ko je ISTOK?
Naravno da jesam!
Sta sam trebao da radim da prihvatim odmah na prvu loptu, na lepe oci?
Evo pitam ja tebe deda ko je ISTOK?
Zasto bi ti mene sa ovog foruma, koje je tvoje pravo?

I zapamtite, da ne biste pisali gluposti o meni, NE ZAJEBAVAM NIKOG!
Bluseman, artur_dent i jos po neki da ih ne trazim, ovo nisam hteo, niti mislim da moze LEB BEZ MOTIKE!
Koji vam je djavo, pa ste stekli utisak da ne zelim nista da radim, ebote. Ove pare sto imam, nisam ih zaradio sedeci vec radom, odlazeci na posao svaki dan, stedeci itd.

Nista, zatvarajte ovu temu (predlog, ne naredjujem), s obzirom da ce je sve manje ljudi pratiti posle ovog mog posta, a ne bi bilo lose da se obrise cela tema, jer sam kao sto kaze deda "vredjao" ljude u prethodnoj mojoj poruci!
martinluter je offline   Odgovorite uz citat