Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 11. 2010.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Pomoć za Kraljevo

Hajde da pomognemo koliko možemo ovim ljudima u Kraljevu.

Gledam onu tugu, ne mogu da prekinem da razmišljam o tome da je ovo moglo svakome od nas da se desi i nikada se ne zna šta može da se desi sutra. Mislim da većina nas ima dovoljno da može da odvoji neku "crkavicu" za pomoć ovim ljudima, pa da napravimo neki fond ili nešto slično.

Nisam siguran kako bi to moglo da funkcioniše, da li ćemo da skupimo kintu pa da uplatimo na neki račun, ili svako pojedinačno ili šta god ... ako neko ima neki predlog neka se javi, samo sam siguran da moramo da pomognemo našim ljudima. Po meni je to pravi patriotizam a ne busanje u grudi i lupetanje po netu, idiotizam na youtube komentarima.

Dakle, otvoren sam za sve predloge, ako neko ko ima malo više vremena hoće i da preuzme da vodi tu akciju - ja ću mu rado pomoći ... samo da nešto uradimo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
8 članova zahvaljuje bluesman za poruku: