Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2008.   #46
pRED
devigner
Na probnom radu
 
Avatar pRED
 
Datum učlanjenja: 06.06.2008
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 41
Hvala: 3
3 "Hvala" u 2 poruka
pRED is on a distinguished road
Default

@bluesman: hmm ... kao da se malo ne kontamo !? Ne razumem sta sam to tri puta rekao 'bice uskoro'? Mozda sta ce postati? Pa mogu samo da pretpostavim u kom pravcu ce se razvoj flasha kretati.

Nikad nisam tvrdio da ce flash zameniti html (pogledaj moj prvi post) takva tvrdnja je cista glupost. Zato i kazem da je flash ispunio moja ocekivanja kao odlicna platforma za multimediju i interactivne sadrzaje. Zar ne mozemo da se dogovorimo da je flash namenjen posebnim vrstama prezentacije u kojima je poenta na UX i interakciji i multimediji i da nije svaka online prezentacija pogodna za flash?

I sto se tice SEO price i 'staklenih nogica' donekle se slazem. Ali, imaj na umu da pojavom mikro-sajtova ciji je zivotni vek znatno kraci (mozda samo nekoliko meseci) SEO ne igra toliko bitnu ulogu. Posetioci na sajt dolaze planski, vodjeni marketinskom kampanjom. Ja upravo pricam o takvim sajtovima, koji su najpodesniji za flash jer imaju (i moraju imati) high-impact upravo zbog kratkog life-spana. Uglavnom se radi o industriji zabave, auto-moto, film, itd.

A dizajneri upravo rade flash personal prezentacije jer i sami zele da se ubace u te vode. "look ma' I do flash" - i to postoji ali nikako ne pricam o tome
__________________
ProgressiveRED - interactive web design by Stefan Kovac. Enjoy!
pRED je offline   Odgovorite uz citat