Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2011.   #58
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Ovaj, khm, kao što si sam napisao u prvom pasusu, konkurencija na papiru nije dovoljna, a u komentarima na tekstu koji si linkovao je lepo rečeno šta je suštinski problem u razvoju fiskne telefonije (tzv. last mile) i zašto.
U komentarima na komentare sam rekao da se to pitanje slabo postavljalo, to nije bila tema političkih prepucanja, pa samim tim ni mog posta. Samo je bilo da je to "naše" i da je najuspešnije srpsko preduzeće...

Citat:
Dobro, ako je to uporedivo, zašto onda faktički nemamo konkurenciju u fiksnoj telefoniji. Zakonski, monopol više ne postoji, zar ne?
Ne razumem pitanje. Ja sam mobilnu telefoniju naveo kao primer da je liberalizacija donela bolje cene i usluge i da je nekada preskupa mobilna telefonija sada mnogima povoljnija od fiksne. Šta me ti pitaš?
mileusna je offline   Odgovorite uz citat