Tema: Startup cars
Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2012.   #1
mslavko
profesionalac
Professional
 
Avatar mslavko
 
Datum učlanjenja: 25.10.2012
Poruke: 278
Hvala: 16
32 "Hvala" u 9 poruka
mslavko is on a distinguished road
Default Startup cars

Najpre nisam programer i nemogu sam da razvijem proizvod ali zeleo bih da se oprobam u startup vodama jer imam ustedjevinu od par hiljada koje bih zeleo da investirma u projekat.

Zaljubljenik sam u automobile samim tim nametnuo mi se u glavi projekat za koji bih zeleo da ulozim ali jos uvek nisam siguran koliko bi to bilo pametno s obzirom da nekoliko hiljada evra u Srbiji nije mala para i ne zaradjuje se tako lako.

Radi se o sledecem
Ovih dana je jako popularan sajt pinterest.com (meni licno ne jer me ne zanima zenski sadrzaj koji se tamo deli) ali mi je dizajn totalno kul.
Takodje cesto volim da posecujem i quora.com servis

Da li bi bilo pametno uloziti u jedan servis koji bi imao pinterest dizajn i quora elemente za pitanja zajednice. Ono sto zelim da uradim jeste drustvena mreza za automobile, vozace i dr.

Moram da priznam da me je na tu ideju naveo domaci projekat mojagaraza.rs medjutim ne zelim njih da kopiram vise su mi kao inspiracija.

Funkcije servis - tzv "parkiranje u garazu" - garaza (kolekcija slika - isto sto i bordovi na pinterestu) garaza vozio sam, garaza imam, i garaza zeleo bih da vozim.
- Postavljanje pitanja zajednici o problemima koji ih muce u vezi automobila kao i generalna pitanja tipa" koji auto da kupim do 10 000e"

Moje pitanje je vredi li da ulazim u jedan takav projekat, da li je par hiljada evra malo i da li je trziste prezasiceno servisima o automobilizmu.

U svakom slucaju hvala svakom ko da savet koji bi mi pomogao da se odlucim.
Kakva su Vasa iskustva prilikom pokretanja startup projekata?

carsedia.com
mslavko je offline   Odgovorite uz citat