Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 03. 2010.   #12
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Milos Vukotic Pogledajte poruku
Nije mi jasno... Da bi izbjegao čeoni sudar s kim? U kom smjeru si ti vozio?
ja sam se ukljucivao u raskrsnicu, i kad sam video ludaka kako u kontra smeru pretice 2 vozila stao da ga propustim! u trenutku zaustavljanja bio je u kontra smeru i isao ceono na vozilo, a da bi to izbegao, skrenuo naglo u desno, pokusao da prkosi fizici i pao sa motora i osasavio mi ceo prednji deo

ja ludak rekao da je bio od prilike na 50m sto je ne moguce i ne bitno! bitno je da je na uvidjaj dosao njegov drugar kome je rekao ispred mene da je vozio 180km/h! ovaj mu rekao da napise 40km/h u izjavi i sama skica uvidjaja je uradjena bez ostala 3 vozila, 2 pretecena i 1 koje je islo na direktan sudar!

ispada kao da je "baja" vozio normalno i ja mu izleteo itd..

Citat:
Originalno napisao misk0 Pogledajte poruku
Zasto si potpisao takav zapisnik? Imas valjda pravo da procitas i da se slozis ili ne slozis.
zapisnik je OK, nema nista u njemu sem slika (sve slike motora, ni jedna mojih kola, eto sta veza cini) i nasih izjava

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Zaboravi to sto si "suvi genije", nego lepo trazi da vestak to utvrdi i ne bi trebalo da imas problema. Uvidjaj NE moze da se napravi da izgleda drugacije od realnog ako si bio prisutan i gledao brojeve koje su izmerili i potpisao zapisnik.


(pod uslovom da nisi previse pametovao na sudu i iziritirao sudiju. U tom slucaju ti ni Mungos ne bi mogao pomoci)
ma bio sam vec kod sudije pre tacno skoro 2 godine, izneo sve ovo sto cu ponovo da sutra iznesem (danas nije radila sudija) i zena normalno odmah pokrene kontra optuzbu protiv tog lica niko me 2 godine ne zove, ja prekjuce okrenuo da se raspitam o slucaju i saznam da bez ikakvog obavestenja da je predmet zakljucen i da sam ja okrivljen dakle jaka veza je u pitanju!

Citat:
Originalno napisao Dejan Topalovic Pogledajte poruku
@flash back: Ukoliko si potpisao zapisnik sa uvidjaja, onda vazi samo ono sta pise u njemu. Nece ti pomoci nijedan advokat, niti sudski vjestak...
Jedino da nadjes svjedoke te saobracajke, koji ce potvrditi tvoju verziju - inace gubis proces 100%...
upravo brate pobijam kao sto sam rekao prvo brzinu kretanja dakle kad to pobijem i dokazem da je lagao cela izjava mu pada u vodu! a i ja sam se zajebao, umesto kontra smera u prvoj izjavi napisao da je vozio levom trakom, i tu mi je iskoristio gresku! posle pobijanja brzine, pobijam udaljenosti vozila, uzimam u obzir kompetenstos vozaca (sto je motor star bio 3 dana i sa njime predjeno svega 70km - debil, seo sa skutera na kawasaki i cepao ga 180 gde je ogranicenje 40! sta da je dete izletelo neko, ma debil mamu mu..) i iznosim zakljucak kako je doslo do sudara - usled nagle promene pravca kretanja pri visokoj brzini! znaci sve je u glavi, nista se ne brinite

Citat:
Originalno napisao Vitkovic Pogledajte poruku
Heh,
Slicna situacija i sa mojim pokojnim rodjakom.Vozeci se na motoru kao suvozac(jel' se tako kaze) udare u auto,od pozadi.Vozacu motora nista,dok mi je rodjak preletivsi auto,udario glavom od asfalt,lezao 2 sata,krvareci.
Svi se razbjeze(posto su skupa bili),sakriju auto,i montiraju da je sam motor vozio!
Policija ih pohvata,tako sto jednom uzmu telefon i preko poruka otkriju cijelu stvar.
Ovaj sto je vozio motor,"tatin sin" zavrsi u zatvoru,da bi bio pusten do konacne presude.
Posle 35 dana kome na vojnoj akademiji u Bg,premine,a doktori napisu da je umro od "upale pluca".Tako da je ovaj oslobodjen optuzbe.
Zanimljivo da je vlasnik auta u koje su zapucali,tuzio moju tetku,radi nadoknade.
I to je ono,dobro si prosao,moze i gore
Stvar se desila u Zrenjaninu!
uvek moze gore, ali takav sam covek, mrzim ne pravdu i ne lazem cak ni kad sam u stanici samo kazem necu da kazem, ali ne lazem i mrzim takve ljude!

a danas ti druze prava veza u pravosudju cini da evo kao ovde, dobijes pare a da me je udario 1 metar desno, izgleda da bi me optuzili za samoubistvo

jer kako da neko sa vezom ubije nekoga, van svake zdrave pameti
flash_back je offline   Odgovorite uz citat