Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2009.   #26
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Pa zavisi da li je fer, recimo ovom iz iShoot je prilicno fer
Verujem da ni njemu a ni mastermindu koji stoji iza iFart-a nista ne fali al poenta je da tako potenciraju razvoj gimmick aplikacija koje su zanimljive nedelju dana i nikad vise ...

A pazi jos i ovo, sada ce i trial aplikacije biti moguce ... Mnogo zle krvi se stvorilo oko toga sto ljudi moraju da kupe app da bi ga probali, pa se onda pokaju ... pa te onda ispljuju u review-ima ... Sa In App Purchase mozes da delis app besplatno a da ubacis time limit posle koga mora da plati ako hoce da nastavi da koristi app ...

Ma 1000 mogucnosti ima ... ja sam muchos srecan sto su ovo ubacili! Srecniji nego zbog copy/paste-a bez dileme plus onaj push notifications, peer 2 peer, pristup iPod muzickoj bilbioteci ... Ovaj iPhone OS 3 ce biti cudo!

Btw ja vec mogu da ga skinem posto sam pretplaceni iPhone Developer ... al s'obzirom da se ne bi igrao sa telefonom jer mi treba za testiranje jos ga nisam probao ...

Pedlog, ako neko odavde hoce da proba iPhone OS 3, a ne plasi se posledica mogu da ga skinem i da mu ga dam nije frka ...
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher

Poslednja izmena od Misha : 24. 03. 2009. u 16:41.
Misha je offline   Odgovorite uz citat