Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 02. 2008.   #98
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

@degojs: Vidi molim te koju mi adresu daje ... a sto yahoo ima instalirane antiviruse???? I ovo kao i ono prvo nije budalastina nego samo mali zez opusteno, al dobro znas da nije jedini nacin da se zarazis preko maila da kliknes britney_spears.exe attachment ... pa ni ja isto nisam imao problema sa virusima na winu ... al mozda mi je dosta da mi to visi nad glavom i da o tome vodim racuna, il mozda mi je sta znam samo dosadilo da trcim po komsiluku i komsijama reinstaliram windows, znaci ljudima koji ni pod razno ne bi umeli da ga koriste kao obican korisnik ... sad bar imam opravdanje, ne koristim win

E sad, pet plus i tebi i Dejanu za jacinu uverenja da ako koristis win kao obican korisnik to je to, resio si problem ...

Samo sledeca dva linka bacaju al debelu senku na tu radnu predpostavku:
http://www.schneier.com/blog/archive...ctivex_co.html
http://blogs.zdnet.com/security/?p=29&tag=nl.e589

Nadam se da je poznato ko je i sta je Bruce Schneier ...

Hoces da popricamo malo detaljnije o Microsoftovoj "briljijantnoj" ideji da koriste worm like tehnike za distribuiranje patche-ova? Takozvane friendly wormove ... jebote ja osecam strah od Majkrosoftovih inovacija! Kad su vecina tog tipa ... jednostavno security odluke koje donosi Apple mi deluju mnogo trezvenije ... na ovoj masini nemam antivirus i necu je skenirati ni za sest meseci ...

Ako ti mislis da je win dovoljno dobar/bezbedan za tebe ok naravno ... pa nismo deca ...
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher

Poslednja izmena od Misha : 28. 02. 2008. u 22:50.
Misha je offline   Odgovorite uz citat