Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 04. 2010.   #1
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default Java programer(i)

Potrebna su dva programera, a posao takav da nije neophodno fizičko prisustvo u Podgorici (možda 3-4 dana mjesečno, maksimalno). Naravno, lokalci imaju prednost, ali božemoj
Ovaj oglas je za poziciju "junior developer", ali od juče je i "senior developer" (moja malenkost) objavio da odlazi u penziju, a uslovi su vrlo slični, osim što je potrebno makar 5 godina iskustva.
Sve ostale informacije na ovaj mail u dnu, ja sam, kao što rekoh, u penziji.

Citat:
Project “Animal Identification and Registration (I&R) – Phase II” EuropeAid/126527/C/SER/ME

Job Vacancy

ADT Projekt GmbH is assisting the Veterinary Directorate of the Ministry of Agriculture, Forestry and Water Management to extend the animal identification and registration and movement control system in Montenegro in compliance with EU standards. The Project “Animal Identification and Registration (I&R) – Phase II” financed by the European Union is seeking:

Software developer

Qualifications and skills

• University degree in information technology
• Fluent in spoken and written (reading and writing) English and local language

Specific professional experience

* 2 years of Proficiency in development of multi tier information systems, JAVA, HTML, XML, Frameworks JSF, Hibernate

Additionally, the Software developer could have experience in one or more of the following fields:

* Database management systems (DBMS), design and implementation of webbased applications and system integration.
* Working on UNIX /Linux Windows platforms.

The position is in 81000 Podgorica, Montenegro, starting May or June 2010, for 50 working days, extendable.

Applications (complete Curriculum Vitae and references) are invited to arrive on or before 23 April 2010 to be addressed to

Dejan Milunovic, Project Co-ordinator, E-mail: dxmilunovic@live.com.
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat