Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 09. 2010.   #45
smarkovic
Slobodan Marković
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 153
Hvala: 67
86 "Hvala" u 30 poruka
smarkovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za smarkovic
Default

@oksite @jablan @vidak @ivanhoe
Ja sam u ovu priču na forumu ušao iskreno i bez skrivenih namera. Sa jedne strane, svestan rizika da će po meni verovatno opaliti negativna energija kojom nas svakodnevni život u Srbiji tovari već godinama, a sa druge strane, nadajući se da ću Google search na temu "problem e-trgovine u Srbiji" upotpuniti direktnim kontaktom sa onima koji su, po mom mišljenju, najpozvaniji da pričaju o tome. Očekivao sam i deo onih koji neće bacati hejt, neće pričati na temu, ali će ponuditi kritički stav ili dovesti u pitanje moje motive/metodologiju rada/itd.

Dobio sam, naravno, sve tri stvari. Sa prvim mogu da živim, a za drugo i treće sam zahvalan, jer mi je zaista od neprocenjive pomoći.

Ja ovde nisam došao da bilo kome pričam bajke i priče ili da obećavam kule i gradove. Smatram da neke stvari mogu da pokrenem/promenim i to nameravam da učinim. Sasvim je moguće da moj pristup nije dobar i da neće doneti željeni rezultat, ali to je rizik koji sam preuzeo kada sam pokrenuo celu priču, na osnovu lične procene i solidnog iskustva u oblati javne politike (u i izvan državne uprave).

Zato mi nije namera da se nadmudrujem sa bilo kim ovde na forumu, a posebno ne sa vama, čiji kritički stav poštujem.

Međutim, čini mi se da su stavovi učesnika u ovoj diskusiji odavno poznati, da je priča odavno izašla izvan razumnih okvira i da takva više nije od koristi bilo kome...

Pozdrav,
Sloba
smarkovic je offline   Odgovorite uz citat