Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2009.   #62
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Nisam pitao kome je namenjeno nego čije mišljenje je značajnije, pošto se svuda protura teza kako po "nekim forumima i blogovima" samo nešto gunđaju, pa kao "šta oni misle da su oni". Ja samo kažem da u ovoj zemlji trenutno nema mnogo značajnijih mišljenja o srpskom netu od ljudi koji pišu baš na tim forumima. Ne znam da li je ideja da se diskredituju forumi, ili ljudi koji pišu, ili ništa od ta dva, ali to je upravo glavni argument onih kojima je ovo "super kampanja".

BTW, kad smo kod toga... osim par ljudi koji su napisali otpilike "ma ok, nema veze... sve je to zezanje", jedini ljudi u Srbiji kojima se sviđa ova kampanja su upravo oni koji su je i osmislili (ili odobrili). Taj podatak je sam po sebi dovoljan. Na kraju proturaju priči kako su namerno osmislili ovu budalaštinu da bi ih ljudi pljuvali, kao neki "anti kampanju". Sorry, ali ljudi koji smisle ovako nešto - nemaju dovoljno talenta za anti-kampanju, to je samo čupanje iz blata.

A što se tiče "ciljanja" raznih bubamara... ako su stvarno ciljali tu ciljnu grupu, to je isto kao oni što uvaljuju šampone za kosu u "Svet kompjutera" - bacanje para, znači još jedan promašaj.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: