Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2009.   #69
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Wink jos jedan pokusaj i odustajem

Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
Nijednom recju nije rekao da mu se kampanja svidja ili ne svidja.
Kampanja ne treba da se sviđa ili ne sviđa. Kampanja prvenstveno treba da ima efekat koji je očekivan.
Ako uz to pobere i pozitivne kritike javnosti i struke - super.
Ukoliko neko (Facebook, ženska udruženja, muška udruženja, udruženja studenata, itd) podnesu tužbu jer su se osetili ugroženi kreativnim rešenjima ili je javno osude - uprskalo se.

@Markok
Kada počinjem da radim sajt za klijenta odmah kupujem sve postojeće .rs domene i smislen broj internacionalnih.
Nigde i nikada se ne predstavljam kao internet marketing ekspert (ako si mislio na mene).
Predstavljam se poslovima koje sam uradio i efektima po klijente i poslodavce.

@Lalalend
Pretpostavljam da niko ko je na ovom forumu nije potencijalni kupac mojih usluga. Ovde sam jer cenim mnoge ljude koji su tu. Neke nisam imao priliku da sretnem a voleo bi. Nikome ne govorim da li je nešto zaslužio ili nije.

Nisam radio ovu kampanju. Ne branim je. Nemam pojma kakvi će biti njeni efekti jer nisam učestvovao u njenom kreiranju i nisam čovek koji daje ocene po "javlja mi se" metodi ali ponavljam da su oni jedino merilo njenog uspeha. Ukoliko Blogowski ne isposluje njenu zabranu kod međunarodnih institucija.

Pokušavam sve vreme da objasnim da čak i u poslu koji se na ovom forumu zove "prodaja magle" kvantifikacija stoji ispred stavova i mišljenja. Ništa više od toga.
U efekte kampanje ubrajam i reputaciju naručioca.

@zira @artur_dent @bluesman
Cela priča je počela mojom opaskom na Twitteru da je fakat da se followersima koje Blogowski i ja mahom delimo ne dopada rešenje kampanje proističe iz činjenice da im i nije namenjena. Zašto je to tako urađeno zna naručilac kampanje i agencija koja je sprovodi.

Blogowskom trenutno pada server od posete a ja sam crna ovca internet zajednice. OK veliki sam dečak i izboriću se sa tim.
Ko zna zašto je to dobro?
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Miloje Sekulic za poruku: