Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2011.   #9
ivanbj
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 15.01.2009
Poruke: 50
Hvala: 2
3 "Hvala" u 2 poruka
ivanbj is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao crnizmaj Pogledajte poruku
Pozdrav svima trazim nekog da mi izradi sajt kao sto je upoznavanjesrbija.com sajt je na wordpress platformi konkretno mi treba randomski prikaz clanova odvojeno muski zenski i sa strane najnoviji clanovi,pa mi treba podesavanje oko pretrage clanove,znam da ovo sve ide preko plugina i widgeta ali neide to meni pa evo trazim nekog da mi odradi slican sajt ili mozda i bolji ako imate neku bolju zamisao,ja mislim da ovo sto trazim nebi trebalo da bude skuplje od 30e jer nema nikakvog programiranja,ispravite me ako gresim
Koliko ja vidim ovo je Top-Dating-WP-Template wordpress tema, dosta dorađena.

SEO je urađen ok, ako postoji registracija korisnika verovatno je buddypress wordpress plugin, pretraga nisam siguran, moguce nesto custom za isti, kontakt je contact form 7, slimbox je tu za prikaz slika...

Ovako nešto možemo recimo da završimo i utegnemo da svi pluginovi izgledaju kao deo sajta za oko 600 EUR u normalnom roku od recimo 3 nedelje, da ne bi radili samo to i da bi se pričekao materijal kako treba i slično.

Možda neko uradi i za 30 EUR, možda za 200 - 300, možda neko zatraži i 1000, a uvek postoji i opcija da se neko time pozabavi i besplatno i nauči šta i kako
ivanbj je offline   Odgovorite uz citat