Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 02. 2008.   #13
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

e, pa jebiga, ovo su pocetnicka pitanja, ali ipak moras da nauci makar osnove PHP, ako zelis da programiras u njemu..

Kao prvo, pogledaj post #2 u kome je moja funkcija, pa onda pogledaj funkciju koju si ti napisao? Jel vidis razliku???
MOLIM TE AKO VEC MENJAS MOJU FUNKCIJU (I POKVARIS JE) BUDI LJUBAZAN DA JE NE OBJAVLJES SA MOJIM IMENOM KAO AUTORA !!!!!!! Slobodno je menjaj kako hoces, ali potpisi sebe kao autora...

Pod dva, procitaj help za funkcije, kako se koriste... i kad to naucis, shvatices da funkciju treba pozvati da bi se izvrsila, a ti si poziv stavio unutar tela same funkcije i to iza return, sto nema nikakvog smisla.. ovo je toliko fundamentalna stvar da jednostavno nema smisla da se bavis drugim stvarima, smartijem i ostalim, ako ne umes da pozoves funkciju kako treba... no hard feelings..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 27. 02. 2008. u 01:55.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat