Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 09. 2005.   #3
>*StarGazer*<
novi član
 
Datum učlanjenja: 11.09.2005
Poruke: 3
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
>*StarGazer*< is on a distinguished road
Default Re: Vaše mišljenje o ovom dizajnu

Citat:
Originalno napisao [nq]
Pa moglo je i bolje, dosta bolje.
Sve mi je nekako "ravno i bez filinga"
Daj malo neki gradijent, nesto savij. I one senke malo smanji.

Evo komentar na brzaka.

poz
Pre svega, [nq] hvala na komentaru!
E sad...

Sto se tice onoga "moglo je i bolje" - naravno, uvek moze bolje! Osnovni razlog zasto smo (mi=toxonics i ja) ovde ostavili link je zato sto i ocekujemo korisne komentare.

Prvo - sajt je zavrsen, znaci nazalost nema bas puno mesta za menjanje. A naravno da bi bilo stvari koje treba promeniti.

Pre svega, posle [nq]-ovog komentara sam jos jednom pogledao sajt i odmah znao kako je trebalo da izgledaju boxovi sa proizvodima. Sad, sta je tu je. Ucim na greskama, naravno.

Drugo, sajt ni nije zamisljen da izgleda fenomenalno. Kao sto je toxonics rekao, veci deo posla je bio CMS, i generalno programiranje. Zahteva je bilo mnogo i kod takvih stvari nekad i napravis kompromis. U tom trenutku, najbolji e-commerce sajt koji smo umeli da napravimo (a to se, jel, od nas trazilo) je ovo sto vam dajemo da osudite... Ne samo zbog tog samog sajta, nego i zbog slicnih zahteva kojih ce, pretpostavljam, biti ubuduce.

[nq], sto se velicine senki tice - to je jedna od stvari na kojoj smo se dosta zadrzali i probali najrazlicitije kombinacije. Ovo nam se ucinilo kao najpogodnije, ni preveliko ni premalo. Sa manjom senkom nekako je sve delovalo dosta mrtvije, veca naravno nije dolazila u obzir. Ako jednog dana ikako uspemo da senka izgleda lepse, a da ne bude bas tolika kolika je sad - definitivno cemo je promeniti!

pozdrav,
StarGazer
>*StarGazer*< je offline   Odgovorite uz citat