Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 04. 2008.   #11
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Slazem se da je ovo super stvar, svaka cast Pedja. Nazalost, takvi kao ti, koji se bore za svoje ubedjenja, neko ce reci i protiv vetrenjaca, protiv spamera, koji zele da stvari budu bolje za dobrobit drustva i slicno i ponudi ovako nesto besplatno jos nailazi na neodobravanje u smislu "besplatno i volonterski nije dobro" a da si to naplatio i samo 1e po domenu imao bi verovatno posle nekog vremena primanja kao da izdajes stan. Takvi kao ti se u biznisu obicno smatraju za naivcine koji ne gledaju svet kroz $ znak, a ja mislim da to ne bi trebalo tako biti, nego bi trebalo da dobijes sto vise moguce PR-a za to. Meni je cak ovo ime bolje od in.rs Ovako cete svi tapsati po ramenu a onako bi se o tebi pisao ko o Alex Tew-u i Milliondollarhomepages-u kao "kako pametan tip, setio se dobre ideje".

Necu da neko pomisli da .rs domeni treba da budu besplatni, daleko od toga, ovako je super, mozes registrovati koliko domena hoces, imas whois, sajt vidljiv vrlo brzo ali vidim da mnogi ne znaju po kojoj metodologiji je odredjivana cena istih.

Da li je problem dati 30 evra godisnje za domen koji ce predstavljati necije ime na Internetu, za sajt koji ce generisati npr. 10, 100 ili 1000 puta vise prihoda mesecno? Nije puno ako se gleda tako. Ali znamo da je nekad .com domen bio 70 dolara cak i vise davno pa je sad 10 puta manje. Cini mi se da je sa .rs slicna situacija i slicna nerealnost pogotovo sto se pre pricalo da ce .rs domen biti moguce registrovati za 10-ak evra godisnje.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 06. 04. 2008. u 00:26.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat