Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 11. 2008.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default google products security risk ili bezobrazluk?

"Nasledio sam" jednog developera iz rusije, koji inace ima gmail adresu, i posto prilicno slabo komunicira (ne javlja se danima a i moras da mu cupas reci iz usta) rekoh mu da me kontaktira na gtalk pa da poboljsamo komunikaciju. Elem, covek mi napise ovo:

"OK, we'll communicate every day by mail. I cannot install any google products for security reasons."

E sada, jel on misli da prica sa nekom vevericom ili sam stvarno pao sa kruške? Ne znam, možda me pregazilo vreme ili bih stvarno trebao da počnem da čitam razne blogove čak i kada to nije radni zadatak.

Mislim, iovako mi ga je dosta, samo me dodatno nervira, napisah mu uljudno: can you explain me security reasons please, I am using google products every day, and if there's security risk, I would like to know about it. Also, you're using gmail, so I guess you think there's no security risk in this particular google product? Why can't you use gtalk at least from your browser?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat