Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 02. 2008.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

A gde da kopiram 100GB? Svi diskovi su mi 20% i manje slobodni... da snimam na DVD-ove?

A drugi problem... to je tek poslastica

Ostavim racunar preko noci, ujutro dodjem, sve je naizgled normalno ali ne mogu da pokrenem ni jedan program ni da otvorim ni jedan file. Napise mi na primer: "C:\Program Files\Total Commander\TOTALCMD.EXE" not found you have no right to access this file

I onda uradim restart, on traje jedno 20 minuta jer ne moze da ugasi ni jedan aktivan program dok mu ja ne kliknem "end now" ... dok ne poludim i resetujem ga na taster... kada se pokrene ponovo sve je ok do sledece prilike, za desetak sati

Posto se to desava u poslednja 3-4 dana, pomislio sam da nije neki software koji sam instalirao, setio sam se da sam jedino Diskeeper instalirao (mnogo bolja alternativa windows defragmenteru) i posto sam mu namestio da radi svaku noc - pomislio sam da mu mozda on dismountuje hdd pa zato ima frku kada zavrsi defragmentaciju.

Deinstalirao sam diskeeper, sav srecan sto sam tako "pametan" i odmah nasao uzrok problema, medjutim problem se pojavio i sutra.

Onda sam posumnjao da nije ono "prckanje" oko "one teme", ali posle isprobavanja tvojih predloga, secam se da sam posle svako setovanje vracao kao sto je i bilo pre izmene, tako da cisto sumnjam da je to. Na neki nacim mislim da je to povezano sa onom temom o mreznom problemu... samo nemoj da mi das savet "reinstaliraj OS" posto cu pre da se roknem nego da nemestim sve ponovo, programe, setovanja....
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat