Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 06. 2007.   #11
teknoledge
Milos Matovic
Qualified
 
Avatar teknoledge
 
Datum učlanjenja: 29.05.2007
Lokacija: Belgrader
Poruke: 157
Hvala: 15
11 "Hvala" u 6 poruka
teknoledge is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Djuki Pogledajte poruku
Čovek se reklamira u e-magazinu preko cele strane, tako da se link sajta o kojem polemišemo nalazi na reklami koja košta oko 1000 evra. Ako je neko GURU menadžer, onda on mora da zna da web sajt ima značajnu ulogu u PR-u, a ako to ne zna onda on ne može biti GURU. Ovde se ne radi o tome da pljujemo web sajt nego sam jednostavno protiv toga da ljudi sami sebe uzdižu na nivo koji nisu dosegli. Nema sumlje da iza ovog čoveka stoje rezultati (e-magazin, mobilni magazin, neka reklamna agencija), ali mislim da ako je neko vrhunski menadžer neže da reklamira nezavršeni sajt, bez sadržaja. Pa za jednu tu reklamu, a bilo ih je dosta, mogao je da plati vrhunski sajt, a u Srbiji mozda i par sajtova.

Ja lično kada vidim ovakav sajt nikada ne bih kupio ovu knjigu, jer zna se ko su GURU menadžeri: Kjel A. Nordstrom, Jonas Riderstrale ili Guy Kawasaki.
Nisam mogao da odolim a da ne prokomentarisem ovaj thread...

Pomenutog coveka sam licno upoznao i pricao sa njim (danas). Dobio sam obe njegove knjige, prelistao na brzaka "Budi GURU Menadzer" i prijatno se iznenadio. Knjiga ima blagi filozofski pristup problematici i nije nesto sto se srece cesto na ovim prostorima.

Za sve one koji ce me mozda "napasti" da reklamiram coveka ili da mi je ortak, nije, vec sam dosao u kontakt snjim cisto poslovno i "slucajno".

To da je taj njegov site bull****, nema dileme ali to je njemu totalno periferna stvar, kao i vecini business-mena ovde. Bitno je da se prave pare (i to velike) a to je slozicete se svi najbitnija stvar u svakom biznisu, jer od vazduha ne moze da se zivi .

Djuki, nemoj pogresno da me razumes ali kad budes vozio auto od 100k EUR i imao desetak firmi/kompanija mozes da sudis o tzv. "samozvanim GURU menadžerima" .

Povrh svega, covek je vrlo kulturan i prijatan i samnom je razgovarao najnormalnije iako sam ja totalno neki "benigan i mali" lik u poslovnom smislu u odnosu na njega, stoga su svi ovi komentari i ismevanje potpuno ne adekvatni jer coveka ne poznajete .
teknoledge je offline