Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 06. 2008.   #20
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ukoliko ti je uhakovan WP, obican upgrade ne mora da pomogne, posto su hakeri postali prilicno inteligentni, mora da se proveri baza rucno:
- Da li su dodati neki cudni useri u wp_users (video sam foru sa userima kojima je u ime i prezime upisan javascript koji mazne administratorsku sesiju)
- Da li su u wp_options upisani neki cudni pluginovi kao aktivni (a putanja im nije u plugins/ direktorijumu, nego do temp/ ili do dira sa default temom, a nazivi mogu da budu razni, recimo ja sam video old_archives.jpg (a unutra je php kod)

Ako se ovo ne pobrise pre upgrejda nista nisi uradila, jer ce ti pluginovi i dalje da bushe sistem..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat