Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2005.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja sam se odavno pitao zašto niko ne napravi bilo šta naprednije od robots.txt. Očigledno su se isto pitali i ljudi kojima je to biznis (gledao sam ponovo Godfather pa ne mogu da izdržim - mnogo mi se sviđa kako izgovaraju "biznis" )

Elem, ovo je odlična ideja, i mislim da ću prvom prilikom kada nađem par slobodnih sati da napišem script koji će generisati ovaj XML.

Mene malo zbunjuje priority pošto mi nije jasno šta sprečava ljude da svim stranam stave priority 1.0 i šta rado google u tom slučaju, odnosno koje su prednosti određivanja priority za delove sajta.

Još nešto, na forumima na primer, da li stavljati u sitemap sve članove, kojih može biti desetina hiljada ili samo neki generic profile page?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat