Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2006.   #34
dedamunila
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 34
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dedamunila is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Sa druge strane, monday.aspx sadrži raspored predavanja. Tabelu, i to kao logičku strukturu, a tek posledično i dizajnersku. Ako se dobro sećam, u kolonama su termini, a u redovima predavači. Ili beše sale (mrzi me sad da gledam).
OK. Bounty i dalje vazi, update je da je dozvoljen jedan TABLE element za tu jednu, "semanticku" tabelu (EDIT: cisto da budem potpuno precizan, to je ova sa kolonama za sale i redovima za sate/minute. Ta i nijedna vise. Nijedna kolona/red osim ovih, "semantickih".). Sada bi vec trebalo da je duplo lakse, ostali podaci su cist layout (ili opet nisu? Jablane? ) Ali sve mora da bude poravnato kao i u originalu. Po standardima, ovo mora da moze pomocu CSS-a. Jedna stranica za 100 eura! Hajde da vidimo.

I nemoj, molim te, to sa inteligencijom... ovde se vec veoma zakuvalo, ja se svakako trudim da spustim loptu. A bounty smatrajte za research budget koji ja doniram zagovornicima CSS standarda, ako dokazu ono sto propagiraju. A ako ne dokazu... ja cu se smejati poslednji.

Poslednja izmena od dedamunila : 22. 09. 2006. u 01:11.
dedamunila je offline   Odgovorite uz citat