Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 01. 2011.   #2
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Po meni je to sasvim ok... uzmi kao primer da recimo ja programiram u php-u i ne zanima me c#, python, ruby i ostale stackoverflow teme. Onda ako, primera radi, imas agregator koji skuplja samo php sadrzaj, pa jos ako ima neko dodatno filtriranje, kategorizaciju ili tako neki korisni feature koji originalni stackoverflow ne nudi, onda dolazimo do zakljucka da je taj sajt zapravo korisniji i bolje optimizovan za moje potrebe od originalnog sajta... i zato i treba da bude ispred...

to ti je otprilike i objasnjenje kako se to radi, napravi se sadrzaj koji googlu izgleda kao bolje targetovan za trazeni keyword od gomile nabacanog sadrzaja na originalnom sajtu, i naravno tu je i link kampanja da ga progura na gore...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat