Tema: Sezam(NE)pro
Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 10. 2005.   #1
Mr.Paja
profesionalac
Professional
 
Avatar Mr.Paja
 
Datum učlanjenja: 22.06.2005
Poruke: 279
Hvala: 14
30 "Hvala" u 19 poruka
Mr.Paja is on a distinguished road
Angry Sezam(NE)pro

Razocaran sam ponasanjem podrske u Sezampro-u pa rekoh aj da podelim sa vama da se neko ne zezne ...

Skoro je zakupljen hosting kod njih (na insistiranje stranke) sa MySQL bazom. Pristup MySQL bazi je omogucen preko phpMyAdmina, e sad krenuo ja da postavim bazu, kad ono nema opcije za importovanje postojecih tabela ... i lepo nazovem podrsku da ih pitam kako to ... javila se ljubazna zenska persona saslusala sve, pokusala i ona da pronadje tu opciju, nesto mrmljala i rekla da ce se neko javiti samo da ostavim broj telefona. I ok ostavio broj i cekao, cekao (stranka i dalje ludi sto sajt nije postavljen) i resim ponovo da ih okrenem. Naravno javi se neka druga osoba i opet krece prica iz pocetka, potom me ona prebaci na drugu osobu, pa ta druga na trecu .... i naravno posle objasnjenja trecoj osobi , zatrazen mi je opet broj telefona, kada sam rekao da sam vec ostavljao jednom, dobio sam odgovor da ce mi se neko javiti za najvise 15 min. (naravno ovo pisem 3 sata kasnije ....). Totalno sam razocaran nivoom ne profesionalnosti, a da ne pominjem da su za mysql bazu trazili jos i dodatnih oko 4.000 din. E bre zemljo Srbijo dokle ce da te zezaju za tvoje pare ... Kod nekog drugog provajdera , gde je hosting za 1.500 din. sa sve bazom, podrska je radila bez problema, tako da vam toplo ne preporucujem sezam(NE)pro.

p.s. jel ima neko vezu u sezamu ?


....
Mr.Paja je offline   Odgovorite uz citat