Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 07. 2006.   #10
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi
a, da, experts-exchange - i meni se (bezbroj puta) desila ta situacija

hm, zar ne postoji neki online form, email, official sta vec Google-a gde bih lepo mogao da im objasnim polozaj i pitam?

Po meni, ovo nije klasicna prevara google-a, moji korisnici ce moci da vide ama bas isti zadrzaj koji i google vidi , ali tek nakon logina

pa vidi, ti zelis da ti google na osnovu keywordsa dovede ljude ljude na strane za ciji sadrzaj ce morati da plate...postoji resenje, uplati oglase preko google-a i namesti keyworde i to ti je to...

s druge strane, mene stravicno nervira kad trazim neki podatak i na vrhu liste rezultata vidim text koji mi treba, a onda mi se na sajtu pojavi dugmence Subscribe to view the text, po meni je to cista prevara mene kao google korisnika...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat