Tema: putShare.com
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 07. 2009.   #20
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
Tako sto ce biti kvalitetnog sadrzaja za download a korisnici koji zele da ga downloaduju ocekuju brzi download, bez cekanja ili bilo kakvog ogranicenja.

Mozes free sve da koristis ali u odredjenim kolicinama, ako zelis vise od toga - platis veoma jednostavno.

Primarno ce nam biti premium nalozi a ne reklame.
Sve je to OK, ali ja nisam bas siguran da ce neko platiti premium ako nemas na serveru tone 'zanimljivog' materijala... polazim od sebe... platio sam samo rapidshare premium, i nema sile da me privuce ni jedan drugi slican servis.

A da bi privukao tone materijala - javlja se drugi problem.
- limit brzine downloada za free korisnike je nizi nego kod drugih, pa ces tesko naterati uploadere da kace fajlove kod tebe, ako ce njihovi downloaderi sporije da skidaju fajl [sporije nego sa rapidshare].

Servis je super, ali hoce li poleteti?

dakle, ono sto meni nije jasno je kako ces navuci masu korisnika, koja je od kljucne vaznosti za opstanak servisa.
zakupio si zaseban server, dakle imas mesecne izdatke bar 300$, tako da ovo nije sajt koji 'ne jede leba' vec te kosta ne-tako-male pare...

logicno mi je da imas detaljan plan kako da privuces kriticnu masu uploadera, kako bi anulirao gubitke, pa zato pitam - kakav je plan da tolike uploadere privuces?
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa
Peca je offline   Odgovorite uz citat